جراح پلاستيك و زيبايي
فوق تخصص جراحي ترميمي و دست

مطب تهران : ۸۸۱۹۲۶۱۱-۰۲۱

مطب کرج : ۳۲۲۶۵۵۶۹-۰۲۶

جوانسازی صورت

ماورانت

چگونه صورت خود را جوانسازی کنیم و آنالیز صورت چیست؟

بدون شک داشتن صورتی زیبا برای مردان و زنان بسیار مهم و امری طبیعی است به طوریکه یک چهره زیبا و دلخواه شخص در بالا بردن اعتماد به نفس و بهبود روابط اجتماعی او بسیار اثرگذار بوده و این امر غیرقابل کنترل است. امروزه با استفاده از روشهای جدید در علم زیبایی و با آگاهی کامل از روشهای جدید تصحیح عیوب و مشکلات یک صورت به راحتی می توانیم این عیوب را اصلاح و صورت یک فرد را به طور طبیعی به یک چهره زیبا و جذاب تبدیل کنیم و اغراق نیست اگر بگوییم با یک تشخیص صحیح و علمی و یک عملکرد ساده می توانیم به این هدف مهم برسیم.

۱۶۹۸۷۹_۳۲۶

۱۶۹۸۸۰_۴۷۵

 

 آنالیز صورت (Analysis of face) چگونه است؟

برای آنالیز دقیق یک صورت ابتدا پزشک باتجربه باید آناتومی صحیح صورت را بشناسد تا درک درستی از عیوب و مشکلات چهره مراجعه کننده اش داشته باشد.

آناتومی اجزای صورت شامل ۴ قسمت است:

۱- پوست
۲- چربی زیرجلد
۳- عضلات
۴- استخوانها و غضروفها

روشهای علمی و کارآمد برای ترمیم و زیباسازی صورت شامل چهار R است:

۱- شل کردن (Relax)
۲- پر کردن (Refill)
۳- کشیدن (Redrape)
۴- ترمیم (Re surface)

حال با توجه به شکل صورت شخص و تشخیص و تایید پزشک برای زیباسازی و جوانسازی صورت وی از این ۴ کار یا «یک کار به تنهایی» یا «ترکیبی از چندکار» انجام می شود.

عموما علت اصلی پیری صورت و افتادگی پوست آن ازدست رفتن و تحلیل بافت های زیر پوست است، یعنی عامل اصلی در شل شدن و پیری پوست عمدتا خود پوست نیست. پس چنانچه دچار خط خنده، خط سن (خط پایین لبها)، فرورفتگی و کوچکی گونه ها، فرورفتگی شقیقه ها یا چانه شده اید باید بدانید که علت ایجاد این خطوط و چروک در صورت شما تحلیل بافت زیرپوست است پس به سادگی نتیجه می گیرید. راه درمان این مشکلات در صورت پرکردن (filling) بافت زیرجلد صورت، با برگرداندن حجم از دست رفته این بافتها به صورت شخص، عیوب و خطوط صورت را پر می کنید و باعث شکل گیری مجدد صورت به طور مطلوب و زیبا می شوید و درنهایت میتوانید مشکلات ساده پوستی او را حل کنید.

توصیه: هرگز نمی توانید با استفاده از کرم های گران قیمت افتادگی و شلی پوست خود را درمان اساسی کنید. فقط وقت خود را برای درمان صحیح و نتیجه بخش به تعویق میاندازید.

روشهای متداول امروزی برای پر کردن عیوب صورت مثل برطرف کردن خط خنده یا خط سن یا پرکردن گونه ها و لبها و… ۲ نوع هستند که عبارتند از :

۱- استفاده از ژل های هیالورونیک اسید قابل جذب

۲- تزریق چربی

تهران :میدان ونک، ابتدی ولیعصر به سمت شمال ، خیابان صانعی پشت دادگاه خانواده پلاک ۳۳ ساختمان پزشکان صدف طبقه سوم شرقی واحد ۳۰ مراجعه با وقت و هماهنگی قبلی

روزهای مراجعه : دوشنبه

تلفن تماس : ۸۸۱۹۲۶۱۱-۰۲۱

  • کرج : چهارراه طالقانی کوچه مرجان کلینیک پاستور مراجعه با وقت و نوبت قبلی

    روزهای مراجعه : یکشنبه و سه شنبه

    تلفن تماس : ۳۲۲۶۵۵۶۹-۰۲۶

  • با عضویت در خبرنامه میتوانید از آخرین مطالب و مقالات تخصصی و همچنین تخفیف های مناسبی و فصلی آگاه شوید