جراح پلاستیک و ترمیمی و جراح دست

مطب تهران : ۸۸۱۹۲۶۱۰ الی ۱۱

مطب کرج : ۳۲۲۵۶۹۲۲-۰۲۶ الی ۳۲۲۶۵۵۶۹-۰۲۶

علل ریزش مو بعد از شیمی درمانی

دکتر علی کربلایی خانی
۳۱ شهریور ۱۳۹۶|مقالات زیبایی و سلامت
علل ریزش مو بعد از شیمی درمانی یکی از عوارض شیمی درمانی، ریزش مو می باشد. فردی که شیمی درمانی انجام می دهد، موهای خود را از دست می دهد. در این مقاله از دکتر سلام علل اصلی ریزش مو بعد از شیمی درمانی را آماده کرده ایم. پیشنهاد ما این است افرادی که می خواهند شیمی درمانی انجام بدهند، حتما این مقاله را مطالعه کنند. با ما همراه شوید. رشد مو پس از شیمی درمانی معمولا در یک تا سه ماه پس از پایان درمان شروع می شود. تا ۶۰ درصد از بیماران تغییر رنگ مو و یا ساختار مو را در اولین موج رشد مو، با بسیاری از موهای رنگارنگ تجربه می کنند. با این حال، این تغییرات عمدتا موقت هستند و در نهایت مو به حالت عادی بازمی گردد. ریزش مو یک اثر جانبی مکرر از درمان سرطان است و برای بسیاری از بیماران به نگرانی واقعی تبدیل می شود. عوامل ...
نمایش کامل مقاله

تهران : ونک، ولیعصر به سمت جنوب، ساختمان پزشکان ۲۵۸۸, بالای داروخانه دکتر فخرایی، طبقه اول واحد ۲

روزهای مراجعه : دوشنبه و چهارشنبه

تلفن تماس : ۸۸۱۹۲۶۱۰ الی ۱۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۳۸۲۲۱۹

  • کرج : چهارراه طالقانی, بالاتر از اداره پست به سمت میدان شهدا, جنب داروخانه اهورا , ساختمان امید , طبقه اول, واحد ۱۰۶

    روزهای مراجعه : یکشنبه و سه شنبه

    تلفن تماس : ۳۲۲۵۶۹۲۲-۰۲۶ الی ۳۲۲۶۵۵۶۹-۰۲۶

    موبایل : ۰۹۱۲۸۰۹۲۹۵۸

  • با عضویت در خبرنامه میتوانید از آخرین مطالب و مقالات تخصصی و همچنین تخفیف های مناسبی و فصلی آگاه شوید